Jokerbet TV’de Haftanın Programı

Online maç izleme siteleri içerisinde en iyisi olarak görülen Jokerbet TV; kaliteli yayınıyla farkını ortaya koymaya devam ediyor. Kesintisiz, full HD ve reklamsız olarak sağladığı yayınlarıyla futbol severlerin favorisi olan jokerbettv33; sporun her dalında da futbolda olduğu gibi başarılı performanslar ortaya koyar.

Geçtiğimiz haftadan bu yana devam eden milli maçlarda son aşamaya gelindi. Bu süre zarfında yüzlerce maçı canlı olarak yayınlayan Jokerbet TV; diğer maçları da kesintisiz ve HD bir şekilde yayınlamaya tüm hızıyla devam ediyor. Bugün ve yarın oynanacak maçlar, Avrupa futbolunun ulusal takımlarının önemli test aşamaları niteliğinde olacak.

UEFA Uluslar Ligi’nde Dev Maçlar

Ukrayna – İspanya

Milli takımlar seviyesinde Andriy Shevchenko döneminde önemli işlere imza atan Ukrayna, Sheva’nın hocalığı döneminde de fark yaratmaya başladı. İspanya ise yeni jenerasyonu ile 10 yıl ilerleyebilecek kalitede bir milli takım oluşturma hedefinde. İki ekibin de oynadığı pozitif futbol görülmeye değer.

Almanya – İsviçre

Almanya’nın kabuk değişimi, Bayern’in Şampiyonlar Ligi zaferiyle birlikte tescillenmiş oldu. Yeni yıldızları ve baskın oyunlarıyla turnuvaların önemli favorilerinden olmaya devam edecekler. İsviçre ise ortaya koyduğu futbolla her zaman belli bir seviyede kalacağını ispatlıyor. İki komşu ülkenin maçı, seyir zevki açısından başarılı olacaktır.

Portekiz – İsveç

Ronaldo’nun önderlik ettiği son Avrupa şampiyonu Portekiz, Kuzey’in disiplinli ekibi İsveç’i ağırlıyor. Defans odaklı bir mücadele olması beklenmekte, ancak her iki ekibin de sürpriz yapabilecek golcüleri mevcut. İzlenebilirliği oldukça yüksek olacaktır.

İtalya – Hollanda

Son yıllarda Dünya futboluna önemli yıldızlar çıkarma işine tekrar dönüş yapan İtalya, alt yapıda doğal akışının tersine hareket eden Hollanda ile karşılaşıyor. Hollanda’nın uzun yıllar sonra en güçlü yeri savunma ve orta saha hattı oldu. Hücumdaki yetersiz rotasyonuna rağmen, zevk vermeye devam edyorlar. İtalya ise sıkı bir 4-3-3 takımı olma yolunda. İki ekibin taktik mücadelesi görülmeye değer.

İngiltere – Danimarka

İngiltere’nin altın jenerasyonu kendini Dünya futboluna hissettirmeye başladı. Kane, Sterling ve Henderson önderliğindeki İngilizler; EURO2021’de kupayı kazanma mücadelesine girme hedefinde. Danimarka ise kompakt oyunuyla takdir toplamaya devam ediyor. Bu iki ekibin mücadelesi de oldukça çekişmeli olacaktır.

Türkiye – Sırbistan

Milli Takım’ımız başarılı jenerasyonunu EURO2021 yolunda test etmeye devam ediyor. Sırbistan ise nispeten güçsüz düşen taraflarını tamir etme hedefinde. Milli Takım’ın Almanya karşısındaki heyecan verici oyunu bu maçta da yansıtması, Şenol Güneş’in en büyük hedefi.

Yazı oluşturuldu 21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On TwitterVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram