Günün Kuponu: 2 Eylül 2021

2 Eylül 2021 Perşembe gününde oynanacak maçlardan seçilen bankolar; Günün Kuponu listesinde Jokerbet Risk Merkezi’nin seçimiyle sizlerle.

Çekya – Belarus (21:45) MS1 – 1.17

Avrupa Şampiyonası’nda beklenmedik bir çıkış yapan Çekya; eski günlerini arayan ve istikrar problemi yaşayan Belarus’u konuk ediyor. Çekya’nın yakaladığı çıkış, kadro kalitesiyle de doğru orantılı olarak ilerliyor. Birkaç yıl öncesine kadar umut vaat etmeyen bir yapıda olan ekip; son yıllarda Soucek, Coufal, Schick gibi isimlerin eklenmesiyle birkaç seviye üste çıktı. EURO 2020’de gol kralları arasına giren Schick’in performansı ve takım oyununun üst seviyeye çıkması da, Orta Avrupa ekibinin çeyrek final görmesini sağladı. Belarus’ta ise efsane isim Hleb’in olduğu dönemde dahi gelişemeyen futbol aklı, bu dönemde de beklenenin oldukça altında. Futbol yatırımlarının da son derece düşük olduğu ülkede, umut vaat eden isim sayısı da oldukça az. İstikrar ve kadro kalitesi olarak oldukça önde olan Çekya; oyununun da geldiği nokta sayesinde maçın net favorisi olarak görünüyor. Beklenen galibiyeti ceplerine koyacaklardır.

Andorra – San Marino (21:45) MS1 – 1.41

Avrupa futbolunda ülkeler klasmanında yukarılara çıkma çabası gözle görülür bir şekilde artan Andorra; bu alanda uzun yıllardır en son sırada olan San Marino’yu konuk ediyor. Kadro kalitesi olarak tatmin edici tarafları çok az olan bu iki ekipten Andorra; pek çok oyuncusuyla İspanya’nın alt lig ekiplerinde temsil ediliyor. Üst düzey futbola gitgide yaklaşan Andorra; bulunduğu gruplarda puan kazanma başarıları göstermekte. San Marino ise kadro kalitesi bakımından uzun yıllardır en alt seviyede yer almakta. Her maçında bol gollü mağlubiyetler alan deplasman ekibi; gol atma durumunda bile büyük bir sürprize imza atmış oluyor. Takım kalitesinin üstte olmasıyla, Andorra birkaç adım önde görünüyor.

Macaristan – İngiltere (21:45) MS2 – 1.35

Avrupa Şampiyonası’nda gruptan çıkma ihtimalini son saniyede kaçıran Macaristan, finali evinde kaybeden İngiltere’yi ağırlıyor. İngiltere’nin finali evinde kaybetmesi, bir kez daha tramvalar yaşamalarına neden oldu. Penaltılara gelene dek her şeyin yolunda gittiğini düşünen İngiliz taraftarlar; o anlardan sonra penaltıları kaçıranlara adeta ateş püskürdü. Sonrasında takımla gerilimli bir süreç geçiren İngilizler; Dünya Kupası Elemeleri’ne de bu gerilimin devamıyla gelmekteler. Ancak kadro kalitesi, turnuvada da olduğu gibi yine oldukça yüksek. Milli takımlar seviyesindeki en üst düzey kadrolarından biriyle sahada yer alan İngiltere; bir sonraki turnuvada da favori olacaktır. Avrupa futbolunda yeniden önemli bir yer teşkil etmeye başlayan Macaristan ise; takım savunmasındaki kalitesiyle öne çıkıyor. Hücumda kontratak silahlarını başarıyla kullanabilen ev sahibi ekip; bu fırsatı vermeyen rakiplerde ise tıkanabiliyor. İngiltere’nin de her zaman olduğu gibi kontrollü bir oyun tercih etmesi, Macaristan’ın hücum gücünü kısıtlayacaktır. Bu nedenle deplasman ekibi galibiyete yakın olan taraf.

Polonya – Arnavutluk (21:45) MS1 – 1.49

Avrupa’da futbol sahnesindeki rolünü geri kazanmaya çalışan Arnavutluk; her zaman önemli ekollerden biri olarak anılan Polonya’ya konuk oluyor. Polonya’nın takım uyumu ve savunma disiplini problemleri; EURO 2020’de beklenen seviyenin epeyce altında kalmalarına sebep oldu. Lewandowski’nin dahi turnuvayı yalnızca 1 golle kapatması; takımın yapısındaki sıkıntılara işaret ediyor. Polonya’nın bu maçtaki rakibi Arnavutluk’un ise takım uyumu oldukça başarılı bir profilde. Ancak bu uyuma rağmen yaşadıkları yetenekli oyuncu havuzu darlığı; savunma odaklı bir oyundan çıkamamalarına neden oluyor. Gruptaki ilk üç maçta iki galibiyet almalarına rağmen favoriler arasında gösterilmeyen ekip; tam da bu nedenle futbol otoritelerinin radarında yer alamamakta. Polonya’nın bireysel kalitesi ve gelişmeye çalışan takım oyunu; Arnavutluk’un bir adım daha önünde yer almalarını ve galibiyete ulaşmalarını sağlayacaktır.

İnternet sitesi https://jokerbetgirisi1.com
Yazı oluşturuldu 92

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On TwitterVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram